ناپدید شدن آپدیت شیائومی ; چرا ؟

اگر صاحب یکی از گوشی های شیائومی باشید حتما میدونید که چقدر آپدیت های این شرکت برای گوشی شما می تواند جذاب باشد. اما چرا بعضی از این آپدیت ها ناپدید می شوند ؟ با ما همراه باشید.

هنگامی که شیائومی به روزرسانی جدیدی تحت عنوان MIUI ارائه می دهد ، قبل از دسترسی به تلفن های همراه میلیون ها کاربر به شکل روش پایدار (Stable) ، مراحل مختلفی را طی می کند.

بسیاری از کاربران مشتاق به روزرسانی موبایل خود هستند تا تمام ویژگی های جدید را امتحان کنند ، اما برخی دیگر با احتیاط تر ، ترجیح می دهند قبل از خطاهای احتمالی منتظر بمانند تا نسخه جدید منتشر شود.

اما در این پست می خواهیم به چه چیزی بپردازیم ؟ چیزی که برای اکثریت اتفاق می افتد و بیشتر ما را ناامید می کند ، هشدار به روزرسانی است که ظاهر می شود و از بین می رود!!

چرا ناپدید می شود ؟ 🤔

چنل یوتیوب پولیو فوق العاده ست !

اول از همه ، باید توجه داشت که ما مشکلی با به تاخیر انداختن آپدیت توسط شما نداریم ! طبیعی است که بسیاری از همه ما ، هنگامی که اخطار به روزرسانی را  دریافت می کنیم ، ترجیح بدهیم آپدیت را به زمان دیگر موکول کنیم.

با این حال ، ما می بینیم که چگونه انجمن های شیائومی مملو از کاربرانی است که وقتی می بینند به روزرسانی ها چگونه ناپدید می شوند ، اعتراض می کنند.

اولین دلیل که احتمالش کمتر است ولی همین چند وقت پیش هم اتفاق افتاد ، پس گرفتن آپدیت توسط خود شیائومی است که می تواند به خاطر باگ یا هر چیز دیگر باشد.

دلیل دوم آن است که آپدیت های شیائومی به صورت دسته ای منتشر می شوند تا اگر همچنان که افراد بیشتری آپدیت را دریافت می کنند ، مشکلی با آپدیت داشتند و گزارشات خود را فرستادند ، آپدیت برای باقی دارندگان آن گوشی متوقف شود یا به تاخیر بیوفتد.

پس اگر آپدیتی را دیدید ولی بعد از مدتی ناپدید شد ،احتمالا سهمیه آن آپدیت را فعلا از دست داده اید.

چه می‌توان کرد ؟

صبر ! در بدترین حالت تا چند روز دیگر باز هم نوتیفیکیشن آپدیت برای شما میاید ولی اگر خیلی عجله دارید شاید بهتر باشد به روش های نصب از طریق ریکاوری یا فست بوت روی بیاورید !

منبع : world-today-news.com

لطفا برای حمایت از ما ، چنل یوتیوب مارا دنبال کنید :

اگه خوشتون اومد ، کامنت فراموش نشه !

5 1 رای
امتیاز پست
عضویت
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد داخلی
نمایش همه دیدگاه ها
Shopping Cart
اسکرول به بالا